• Tip ! Kies op het tabblad Wedstrijdschema bij Team je eigen team, vul bij Persoon je naam in, en klik op Wedstrijdschema tonen. Je hebt nu al je eigen wedstrijden in 1 overzicht !
  • Via de knop in het schema, kan je informatie over de wedstrijd e-mailen.
  • Vragen of opmerkingen ? wedstrijd@bluearrows.nl
× Dit is een momentopname uit het Sportlink wedstrijdschema, actuele informatie is te raadplegen in de Basketball.nl app.
DatumTijdThuisUitScheidsrechter1Scheidsrechter2Tafelaar1Tafelaar2SporthalPlaatsOpmerking
zaterdag 21 oktober 201714:00M18 1Red Stars M18 2Marcel Verboog (W2A)Allard Tanis (W19)Nico Keijzer (V17)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 28 oktober 201712:30X10 1Flevo Musketiers X10 1Ronald Robbers (Y88)Askan Naser MoadeliOudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 28 oktober 201712:30X12 1Sparta Nijkerk X12 1Annemarie Touwen (J1A)Jose Diaz (N67)OudersOuders + Jop KroonHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 28 oktober 201714:00M14 1De Dunckers M14 1Tim Eijpe (D0G)Maartje Van Der Ven (F8K)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 28 oktober 201714:00M16 1BS Leiden M16 3Geert Krijnen (N56)Thomas Blijenberg (N23)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 28 oktober 201717:30Crackerjacks MSE 2MSE 1 ZielhorstAMERSFOORT
zaterdag 04 november 201712:30X10 1Woodpeckers X10 2Hans Nieuwenhuijs (L83)Siebe Van De Stadt (S1I)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 04 november 201714:00Zoebas M16 3M16 1 NoordhoveZOETERMEERDoorn, A (Astrid) van, Frel, N (Noor) de, Gaal Ibarra, K. (Kevin), Fazel, M (Mohammad)
zaterdag 04 november 2017 MSE 1Quick Runners MSE 1HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGVervallen
zaterdag 04 november 201715:45M14 1BC Shooters M14 1Frank von der Linden (L6Z)Lars Spaan (S2E)Ingmar Sedney (W4I)Christon Kloosterboer (D4A)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 11 november 201711:15Quick Runners X12 1X12 1 Sporthal WolfskamerHUIZEN
zaterdag 11 november 201721:00Utrecht Cangeroes MSE 3MSE 1 Sporthal LunettenUTRECHT
zondag 12 november 201713:15Jump IJsselstein M18 1M18 1 Het HeemIJSSELSTEIN UT
zaterdag 18 november 201714:00MSE 1De Dunckers MSE 2Andre de Kruyf (L5Y)Iris Ketting (S29)Colin Van Der Steen (V8J)Siebe Van De Stadt (S1I)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 18 november 201715:00De Dunckers M14 1M14 1 Dudok ArenaHILVERSUM
zaterdag 18 november 201715:45M18 1Almere Pioneers M18 4Frank von der Linden (L6Z)Erik Muller (R8M)Ingmar Sedney (W4I)Christon Kloosterboer (D4A)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 18 november 201716:30Flevo Musketiers X10 1X10 1 Rietlanden 2LELYSTAD
zaterdag 18 november 201717:00Sparta Nijkerk X12 1X12 1 WatergoorNIJKERK
zaterdag 18 november 201719:00BS Leiden M16 3M16 1 Sportzaal HoutkwartierLEIDENMatheijsen, P (Paul), Allenson, BL (Benjamin)
zondag 26 november 201712:30Archipel M18 2M18 1 Sporthal ParijschCULEMBORG
zondag 26 november 201712:30M14 1Green Giants M14 1Marcel Verboog (W2A)Allard Tanis (W19)Nico Keijzer (V17)Guus Dorrestijn (V9K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 02 december 201713:30X10 1Quick Runners X10 1Ronald Robbers (Y88)Maartje Van Der Ven (F8K)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 03 december 201712:30X12 1New Stars X12 1Jose Diaz (N67)Thomas Blijenberg (N23)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 03 december 201712:30M16 1HBV The Jumpers M16 2Lars Spaan (S2E)Geert Krijnen (N56)Zelalem van Zadelhoff (W1F)Aisha Kegge (W6K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 03 december 201714:15M14 1UVV S.V.O. Basketball M14 1Wim van Rijssel (D63)Tim Eijpe (D0G)Robin Schouwstra (F5H)Wouter Koek (F0M)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 03 december 201714:15M18 1De Dunckers M18 1Frank von der Linden (L6Z)Allard Tanis (W19)Liam Charbonneau (T7C)Tijno De Nooij (Q5G)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 03 december 201717:00B.Z. 72 MSE 2MSE 1 Sporthal de KoppelingZEIST
zaterdag 09 december 201713:30New Stars X10 1X10 1 Sporthal De WaterlelieNIEUWEGEIN
zaterdag 09 december 201713:30X12 1Red Stars X12 1Sander Pol (X8Z)Erik Muller (R8M)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 09 december 201714:15Red Stars M18 2M18 1 BeukendalSOEST
zaterdag 09 december 201715:00MSE 1Utrecht Bulls MSE 3Frank von der Linden (L6Z)Francesca van Beek (W2G)Sven Lebbink (L6L)Niyam Harpal (V7I)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 09 december 201715:45CobraNova M16 3M16 1 Forum KwadraatVOORBURG
zaterdag 09 december 201718:15Goba M14 1M14 1 OosterbliekGORINCHEM
zaterdag 16 december 201713:30X10 1Utrecht Cangeroes X10 1Hans Nieuwenhuijs (L83)Wouter Koek (F0M)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 16 december 201715:00M16 1Bouncers Basketball M16 3Sander Pol (X8Z)Wim van Rijssel (D63)Corne Van Est (S3K)Jonas Puik (Q9K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 17 december 201711:30Utrecht Cangeroes X12 1X12 1 Sporthal LunettenUTRECHT
zondag 17 december 201713:00S.B.U. MSE 3MSE 1 Sportcentrum OlymposUTRECHT

Laatste wijziging op 2017-10-15 19:40:27 door Maike