• Tip ! Kies op het tabblad Wedstrijdschema bij Team je eigen team, vul bij Persoon je naam in, en klik op Wedstrijdschema tonen. Je hebt nu al je eigen wedstrijden in 1 overzicht !
  • Via de knop in het schema, kan je informatie over de wedstrijd e-mailen.
  • Vragen of opmerkingen ? wedstrijd@bluearrows.nl
DatumTijdThuisUitScheidsrechter1Scheidsrechter2Tafelaar1Tafelaar2SporthalPlaatsOpmerking
zaterdag 25 januari 202013:00LUSV Basketbal VSE 3VSE 1 U.S.C.LEIDEN
zaterdag 25 januari 202013:00X14 2DAS X14 1Erik Muller (R8M)Michiel Musterd (Y1Q)Alexander Thun (S2J)Taha Hoseini (W9I)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 25 januari 202013:15X12 1 (VR)Blue Drakes X12 1 (VR)Joost Schouten (J97)Amadou Louh (V5I)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 25 januari 202014:15Novo Stars X10 1X10 1 De SteupelNIEUWKOOP
zaterdag 25 januari 202014:45BC Utrecht Cangeroes M16 1M16 1 Sporthal LunettenUTRECHT
zaterdag 25 januari 202014:45X14 1 (VR)Sparta Nijkerk X14 2 (VR)Henk Mulder (L72)Andr? de Kruijf (L5Y)Thijmen van Beuningen (T4W)Romijn Oosthoek (W7G)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 25 januari 202018:45Crackerjacks MSE 2MSE 1 ZielhorstAMERSFOORT
zondag 02 februari 202013:30VSE 1Crackerjacks VSE 2Geert Krijnen (N56)Jos? Diaz (N67)Joris Goudswaard (V5B)Siebren Reitsma (H36)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 02 februari 202015:15MSE 1Red Stars MSE 3Francesca van Beek (W2G)Jari Norbart (M08)Wendy van Doorn (L1U)Maartje Van Der Ven (F8K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 08 februari 202013:00X14 2Zoebas X14 1Yoni Siemons (V2P)Aleid Winkler (G9Z)Raj Harpal (T7H)Xam Visser (V3P)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 08 februari 202013:00X10 1B.Z. 72 X0 1Siebe Van De Stadt (S1I)Tijno De Nooij (Q5G)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 08 februari 202014:45X12 1 (VR)Helmink Heroes Zwijndrecht X12 1 (VR)Ronald Robbers (Y88)Marco Brands (D5B)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 08 februari 202016:00BC Shooters X14 2 (VR)X14 1 (VR) De KuilBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
zaterdag 08 februari 202016:15Utrecht Bull s MSE 4MSE 1 GalgenwaardUTRECHT
zaterdag 08 februari 202018:45SV Argon VSE 1VSE 1 De EendrachtMIJDRECHT
zaterdag 08 februari 202018:45New Stars M16 2M16 1 Sporthal De WaterlelieNIEUWEGEIN
zaterdag 08 februari 202020:30Crackerjacks M18 4M18 1 (VR) ZielhorstAMERSFOORT
zaterdag 15 februari 202013:00X14 2HBV The Jumpers X14 1Aleid Winkler (G9Z)Siebe Van De Stadt (S1I)Abiraam Varathakunarajah (Y5C)Niyam Harpal (V7I)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 15 februari 202013:00X10 1Woodpeckers X10 2Tijno De Nooij (Q5G)Daan Jongebloet (R2G)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 15 februari 202014:45M18 1 (VR)Sparta Nijkerk M18 1 (VR)Hannah Bos (W8D)Simone Thuis (X0K)Dean Reed (W7L)Thorsten Korving (H25)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 15 februari 202014:45Woodpeckers X12 2 (VR)X12 1 (VR) De SlingerHOUTEN
zaterdag 15 februari 202016:30BV Alphia X14 1 (VR)X14 1 (VR) Sporthal de ArenaALPHEN AAN DEN RIJN
zondag 16 februari 202011:45M16 1B.Z. 72 M16 1Sander Maarleveld (V8C)Chris Sorensen (X1I)Amadou Louh (V5I)Ineke Hartman (142)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 16 februari 202013:30MSE 1Eem 78 MSE 1Jari Norbart (M08)Yoni Siemons (V2P)Stein Berghmans (T9E)Corn? Van Est (S3K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 16 februari 202015:15VSE 1Break Stars VSE 1Wim van Rijssel (D63)Marcel Verboog (W2A)Petter Hartman (Q7H)Sven Lebbink (L6L)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 07 maart 20209:30SVO Basketball X10 2X10 1 Sportcentrum OudenrijnVLEUTEN
zaterdag 07 maart 202013:30De Dunckers M16 2M16 1 Dudok ArenaHILVERSUM
zaterdag 07 maart 202016:45B.Z. 72 M18 1M18 1 (VR) Sporthal de KoppelingZEIST
zaterdag 07 maart 202020:15Utrecht Bull s MSE 3MSE 1 GalgenwaardUTRECHT
zondag 08 maart 202013:45BV Leiderdorp X14 2X14 2 De BloemerdLEIDERDORP
zondag 08 maart 202014:30X14 1 (VR)O.S.M.75 X14 2 (VR)Erik Muller (R8M)Christon Kloosterboer (D4A)Amade Borsboom (C9O)Caspar Hajari (B2W)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 08 maart 202014:45X12 1 (VR)CobraNova X12 3Joost Schouten (J97)Amadou Louh (V5I)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 14 maart 202013:00DAS X14 1X14 2 Sporthal SC DelflandDELFT
zaterdag 14 maart 202013:30M16 1BC Utrecht Cangeroes M16 1Sander Maarleveld (V8C)Geert Krijnen (N56)Tom Lappenschaar (L6D)Amade Borsboom (C9O)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 14 maart 202014:30Sparta Nijkerk X14 2 (VR)X14 1 (VR) Sporthal StrijlandNIJKERK GLD
zaterdag 14 maart 202014:30Blue Drakes X12 1 (VR)X12 1 (VR) BulwijkWOERDEN
zaterdag 14 maart 202015:15MSE 1BV Leerdam MSE 1Jari Norbart (M08)Henk Mulder (L72)Joris Goudswaard (V5B)Stein Berghmans (T9E)Sporthal de LindenhofODIJK
zondag 15 maart 202012:30X10 1Novo Stars X10 1Aleid Winkler (G9Z)Olwen Olsen (J8B)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zondag 15 maart 202014:00VSE 1O.S.M. 75 VSE 1Jos? Diaz (N67)Marcel Verboog (W2A)Vincent van Leeuwen (C9T)Erik Muller (R8M)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 21 maart 202012:00HBV The Jumpers X14 1X14 2 't Zandje'S-GRAVENHAGE
zaterdag 21 maart 202015:45B.Z. 72 M16 1M16 1 Sporthal de KoppelingZEIST
zaterdag 21 maart 202017:00Sparta Nijkerk M18 1 (VR)M18 1 (VR) WatergoorNIJKERK
zaterdag 21 maart 202020:15Utrecht Bull s VSE 4VSE 1 GalgenwaardUTRECHT
zondag 22 maart 202011:00BC Utrecht Cangeroes MSE 4MSE 1 Sporthal LunettenUTRECHT
zondag 22 maart 202012:30X12 1 (VR)Woodpeckers X12 2 (VR)Anouk Muller (L2N)Olwen Olsen (J8B)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zondag 22 maart 202014:00X14 1 (VR)BV Alphia X14 1 (VR)Francesca van Beek (W2G)Anouk Muller (L2N)Jonas Puik (Q9K)Siebren Reitsma (H36)Sporthal de LindenhofODIJK
zondag 22 maart 202015:00Woodpeckers X10 2X10 1 De SlingerHOUTEN
vrijdag 27 maart 202020:30BV Leerdam VSE 1VSE 1 Laco Sportcentrum/BerenschotLEERDAM
zaterdag 28 maart 202011:30BV Leiderdorp X14 1X14 1 (VR) De BloemerdLEIDERDORP
zaterdag 28 maart 202013:00X12 1 (VR)Sportiff Company Grasshoppers X12 3 (VR)Marco Brands (D5B)Ronald Robbers (Y88)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 28 maart 202017:00Quick Runners MSE 1MSE 1 Sporthal WolfskamerHUIZEN
zaterdag 28 maart 202018:30O.S.M. 75 M18 1 (VR)M18 1 (VR) Sporthal SafariMAARSSEN
zondag 29 maart 202010:30Archipel M16 1M16 1 InterweyCULEMBORG
zondag 29 maart 202013:00X10 1BC Utrecht Cangeroes X10 3Tijno De Nooij (Q5G)Siebe Van De Stadt (S1I)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 29 maart 202014:30X14 2MSV Basketbal X14 1Chris Sorensen (X1I)Michiel Musterd (Y1Q)Jonas Puik (Q9K)Siebren Reitsma (H36)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 04 april 202012:20B.Z. 72 X0 1X10 1 Sporthal de KoppelingZEIST
zaterdag 04 april 202012:30Zoebas X14 1X14 2 NoordhoveZOETERMEER
zaterdag 04 april 202013:00M16 1New Stars M16 2Chris Sorensen (X1I)Allard Tanis (W19)Caspar Hajari (B2W)Tom Lappenschaar (L6D)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 04 april 202014:30Helmink Heroes Zwijndrecht X12 1 (VR)X12 1 (VR) DevelhalZWIJNDRECHT
zaterdag 04 april 202014:45M18 1 (VR)Crackerjacks M18 4Jos? Diaz (N67)Christon Kloosterboer (D4A)Sven Lebbink (L6L)Stein Berghmans (T9E)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 04 april 202016:30X14 1 (VR)BC Shooters X14 2 (VR)Michiel Musterd (Y1Q)Daan Jongebloet (R2G)Amade Borsboom (C9O)Abiraam Varathakunarajah (Y5C)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 05 april 202013:30MSE 1De Dunckers MSE 2Jari Norbart (M08)Hannah Bos (W8D)Maartje Van Der Ven (F8K)Mariam Uzunyan (N7B)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 05 april 202015:15VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 6Wim van Rijssel (D63)Sander Maarleveld (V8C)Joost Schouten (J97)Hans van Kesteren (R5X)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG

Laatste wijziging op 2020-01-20 22:37:08 door andredekruijf