• Tip ! Kies op het tabblad Wedstrijdschema bij Team je eigen team, vul bij Persoon je naam in, en klik op Wedstrijdschema tonen. Je hebt nu al je eigen wedstrijden in 1 overzicht !
  • Via de knop in het schema, kan je informatie over de wedstrijd e-mailen.
  • Vragen of opmerkingen ? wedstrijd@bluearrows.nl
× Dit is een momentopname uit het Sportlink wedstrijdschema, actuele informatie is te raadplegen in de Basketball.nl app.
DatumTijdThuisUitScheidsrechter1Scheidsrechter2Tafelaar1Tafelaar2SporthalPlaatsOpmerking
zondag 24 maart 201912:15X14 1De Dunckers X14 1Christon Kloosterboer (D4A)Erik Muller (R8M)Raj Harpal (T7H)Taha Hoseini (W9I)Sporthal de LindenhofODIJK
zondag 24 maart 201912:30X10 1SVO Basketball X10 2Chris Sorensen (X1I)MICHIEL MUSTERD (Y1Q)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zondag 24 maart 201914:00Almere Pioneers M16 2M16 1 Almere PoortALMERE
zondag 24 maart 201914:00X14 2Woodpeckers X14 2Allard Tanis (W19)Thomas Blijenberg (N23)Jonas Puik (Q9K)Siebren Reitsma (H36)Sporthal de LindenhofODIJK
zondag 24 maart 201914:00X12 1O.S.M. 75 X12 1Joost Schouten (J97)Rinse Nederkoorn (K6M)OudersOudersSporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 30 maart 201911:00SVO Basketball X14 2X14 1 Sportcentrum OudenrijnVLEUTEN
zaterdag 30 maart 201913:30Red Stars MSE 3MSE 1 BeukendalSOEST
zaterdag 30 maart 201914:30Blue Drakes X10 1 (VR) *X10 1 BulwijkWOERDEN
zaterdag 30 maart 201915:15O.S.M. 75 M16 1M16 1 Sporthal SafariMAARSSEN
zondag 31 maart 201916:15B.Z. 72 X14 1X14 2 Sporthal de KoppelingZEIST
zondag 31 maart 201916:15B.Z. 72 X12 1X12 1 Sporthal de KoppelingZEIST
zaterdag 06 april 201911:00Woodpeckers X12 2X12 1 De SlingerHOUTEN
zaterdag 06 april 201911:15BC Utrecht Cangeroes X10 1X10 1 Sporthal LunettenUTRECHT
zaterdag 06 april 201911:30De Dunckers M18 1M18 1 (VR) Dudok ArenaHILVERSUM
zaterdag 06 april 201914:00M16 1Sparta Nijkerk M16 1Chris Sorensen (X1I)Tim Eijpe (D0G)Sven Lebbink (L6L)Stein Berghmans (T9E)Sporthal de LindenhofODIJK
zaterdag 06 april 201914:00Green Giants X14 1X14 2 Sporthal AntaresLEUSDEN
zondag 07 april 201913:00M18 1 (VR)SV Argon M18 1 (VR)José Diaz (N67)Marcel Verboog (W2A)Vincent van Leeuwen (C9T)Aisha Kegge (W6K)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 07 april 201913:00X14 1Red Stars X14 1Allard Tanis (W19)Sander Maarleveld (V8C)Zelalem van Zadelhoff (W1F)Luca Charbonneau (T8D)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 07 april 201914:45MSE 1Almere Pioneers MSE 4Jari Norbart (M08)Francesca van Beek (W2G)Tijno De Nooij (Q5G)Niyam Harpal (V7I)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 13 april 201911:30X12 1BV Leerdam X12 1Jelle Oenema (T77)Daan Jongebloet (R2G)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zaterdag 13 april 201912:30DAS M18 2M18 1 (VR) Sporthal SC DelflandDELFT
zaterdag 13 april 201914:00Almere Pioneers X14 2X14 1 Almere PoortALMERE
zaterdag 13 april 201916:00Jump IJsselstein MSE 2MSE 1 Het HeemIJSSELSTEIN UT
zaterdag 13 april 201917:00Red Stars M16 1M16 1 BeukendalSOEST
zondag 14 april 201912:00X10 1Flevo Musketiers X10 1Jop Kroon (H32)Tijno De Nooij (Q5G)OudersOudersHoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG
zondag 14 april 201913:30X14 2SVO Basketball X14 3Iris Ketting (S29)André de Kruijf (L5Y)Jelle Oenema (T77)Niyam Harpal (V7I)HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURG

Laatste wijziging op 2019-03-03 21:52:12 door andredekruijf